İTM Etkinlik Haberleri

13 Mayıs
2017
Üsküdarlı Ressam Hoca Ali Rıza ve Halefleri Anma Programı

İstanbul Tasarım Merkezi ile İBB Kültürel Etkinlikler Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği “Üsküdarlı Ressam Hoca Ali Rıza ve Halefleri Anma Programı” 13 Mayıs Cumartesi günü merkezimizde gerçekleşti. İstanbul Tasarım Merkezi’nin tarihi binası Buhara Özbekler Tekkesi’nin bahçesinde etkinlik öncesi konuklar ve katılımcılar için kokteyl düzenlendi. Moderatörlüğünü İsmail Erdoğan’ın yaptığı panelde Uğur Derman “ Hoca Ali Rıza”yı, Ahmet Güner Sayar, Süheyl Ünver’i, Cemal Toy ise Ahmet Yakupoğlu’nu anlattı. Seminer salonunda üç saat süren etkinliğe resim ve sanat meraklılarının ilgisi oldukça yoğundu.

13 Mayıs
2017
Cemal Toy Atölyesi Öğrencileri Resim Sergisi

Değerli hocamız Ressam Cemal Toy önderliğinde gerçekleşen Resim Atölyesi kapsamında ortaya çıkan eserlerden oluşan Resim Sergimiz 13 Mayıs 2017 Cumartesi Saat 16.00’da açıldı.

13 Mayıs
2017
Ali Tuncer Oruç Fotoğraf Atölyesi Öğrencileri Fotoğraf Sergisi

Fotoğrafı bir tutku, bir aşk olarak gördüğümüz ve bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz Ali Tuncer Oruç ile Uygulamalı Temel Fotoğraf Atölyesi öğrencilerimizin ortaya çıkardıkları eserler 13 Mayıs Cumartesi fotoğraf severlerle buluştu.

07 Mayıs
2017
Ressam İlhami Atalay ile `Canlı Resim Performansı”

İstanbul Tasarım Merkezi'nin İstanbul Gençlik Festivali kapsamında düzenlediği Ressam İlhami Atalay ile " Canlı Resim Performansı " 7 Mayıs 2017 Pazar Saat 14.00'de Yenikapı Etkinlik Alanı'nda yer alan Ensar standında gerçekleşti. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Berat Albayrak İstanbul Gençlik Festivali'nde " Ressam İlhami Atalay’ın " Canlı Resim Performansı " nı izleyerek, İlhami Atalay ile sohbet etti.

06 Mayıs
2017
İstanbul Gençlik Festivali’nde `Sanat, Daima..` Semineri

İstanbul Gençlik Festivali kapsamında İstanbul Tasarım Merkezinin düzenlediği İsmail Erdoğan ile "Sanat, Daima.. " Semineri 6 Mayıs 2017 Cumartesi Saat 16.00'da Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ndeki Ensar Standında yapıldı. Seminer karşılıklı sohbet havasında gerçekleşti. Standımızı ziyaret eden gençlere etkinliğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgiler de verildi.

˂    «    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    »    ˃