Photoshop

Bugüne dek yaptığımız eğitimler Görsel İletişim - Grafik Tasarım sektörü odaklı eğitimlerdi. Bu photoshop eğitimi ise daha genel bir bakış açısı ile görsel sanatlarla ilgilenen herkesi kapsıyor. İster fotoğrafçılıkla, ister resimle, geleneksel sanatlarla, ister mimari, endüstriyel tasarım, grafik tasarımla ilgilenin, isterseniz hobi olarak foto montajlar yapın, isterseniz illüstrasyon ya da tekstil desenleri üzerine çalışın size güç kazandıracak ya da bu işlere başlamanızı sağlayacak temel bir eğitim alacaksınız.

Bu eğitim geniş bir bakış açısı ile ele alındığı ve giriş düzeyi bir eğitim olduğu için yukarıda sayılan alanlarda profesyonel ya da ileri amatör çalışmalara ihtiyaç duyuyorsanız yakın bir tarihte açılacak olan daha kapsamlı eğitimler ve çalıştaylara (workshop) devam etmenizi öneririz.

Eğitim Takvimi:

23 Temmuz - 10 Eylül 2016

8 hafta

Cumartesi günleri 3 saat (15.00 - 18.00)

Not: Yeterli ön başvuru olmazsa eğitim programı açılmayacaktır. Bu nedenle ön kayıt formunu doldurunuz.

Altan Güvenni

Marmara Üniversitesi Grafik Tasarım Mezunudur. Tasarımcı ve eğitimci olarak çalışmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar, Sanat ve Tasarım Fakülteleri Grafik, Görsel İlteşim Tasarımı Bölümlerinde dersler vermiştir. Önemli büyük ajanslarla ve büyük markalarla çalışmıştır. Halen İstanbul Tasarım Merkezi’nde çeşitli tasarım atölyelerinde eğitim vermektedir.