Canan Atmaca ile İleri Seviye Karakalem Atölyesi

Atölyenin Amacı:

İleri seviye karakalem atölyesinde katılımcılar bireysel olarak öğrenmek ve geliştirmek istedikleri konuyla ilgili örnek çalışmalar yaparak teknik bilgi ve pratik kazanacaktır.

Hedef Kitle:

Temel resim bilgisine sahip kişilerin katılabileceği bu atölyede açık atölye sistemi uygulanacaktır. Bireysel çalışmalar yapılarak sürdürüleceği için, dileyen istediği zaman derslere katılım sağlayabilir.

Gerekli Malzemeler:

En az 200 gr ve üzeri kağıt kalınlığına sahip A3 boyut bir defter,

7h, 4h, 2h, Hb, 2b, 5b, 8b resim kalemleri (bulamayanlar bir numara altı ya da üstü kalemler alabilir)

Silgi, kalemtıraş.

Atölye Takvimi:

Atölye Tarihleri: 08 Ekim – 31 Aralık 2022

Atölye Gün ve Saati: Cumartesi / 16.30 - 18.00

Atölye Süresi: 12 Hafta

Not: Bu atölyemiz ücretlidir.

Canan Atmaca

Adıyaman Gölbaşı doğumlu. İnönü Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını Kemerburgaz Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Bölümünde tamamlamıştır. Farklı il ve ilçelerde kişisel sergiler düzenlemiş aynı zamanda 3 farklı karma sergiye de katılmıştır. Yürütücüsü olduğu ve devam ettiği “İnsan Hakları Beyannamesinin Grafiksel Aktarımı” projesi ve “Masalların ve Destanların Fantastik Anlatımı” projesi devam etmektedir. Devam eden bir diğer projesi ise “Anadolu Kültüründe Kadın” ismindedir. Doğan, kişisel olarak çizim eğitimi vermekte ve çeşitli kültür sanat kuruluşlarında workshop çalışmaları düzenlemektedir.