Ali Tuncer Oruç Fotoğraf Atölyesi Öğrencileri Fotoğraf Sergisi

Fotoğrafı bir tutku, bir aşk olarak gördüğümüz ve bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz Uygulamalı Temel Fotoğraf Atölyesi öğrencilerimizin ortaya çıkardıkları eserleri siz değerli fotoğraf severlerle buluşturacağımız Fotoğraf Sergimize davetlisiniz.

Aynı zamanda başlayacak olan "Üsküdar'lı Ressam Hoca Ali Rıza ve Halefleri Anma Programı" başlıklı programda konuklarımızdan Ömer Faruk Şerifoğlu, Hoca Ali Rıza’yı, Ahmet Güner Sayar, Süheyl Ünver’i, Cemal Toy ise Ahmet Yakupoğlu’nu anlatacak ve bu isimlerin özgün birer sanatçı olarak portrelerini çizeceklerdir.

Tarih : 13 Mayıs 2017

Gün / Saat : Cumartesi / 16.00

Yer : İstanbul Tasarım Merkezi

Ali Tuncer Oruç

Genç, dinamik ve fotoğrafın mutfağından pişerek gelen bir fotoğraf tutkunu. Sadece fotoğrafı çekmekle değil fotoğrafın öncesinde hazırlıklardan tutun, sunumuna kadar tüm aşamalarda yer alıyor. En önemlisi de tüm bu bilgileri aktarma heyecanı üst düzey olan enerjik bir insan. Yaptığı son çalışmaları National Geographic Türkiye’ de yayınlanmaya layık görüldü. Fotoğraf ödülleri, sergisi, yaptığı foto-projelerle fotoğrafla bütünleşmiş. Fotoğrafı size daha çok sevdirmek ve bildiğiniz tüm doğruları değiştirmek için kursumuza bekliyoruz.